Ақтөбе қаласындағы автобустық маршрут бағытын зерттеу курстық жұмыс №5873



Мазмұны
Кіріспе
І Теориялық бөлім
Маршруттың мінездемесі...............................................
Жылжымалы құрам түрін тандау..................................
ІІ Ұйымдастыру бөлімі
2.1 Маршруттың техника- пайдалану көрсеткіштерін есептеу............
2.2 Өндірістік бағдарламаны есептеу..............................
2.3 Автобустар қозғалысының кестесі............................
2.4 Маршрут паспортын құру........................................
ІІІ Автомобиль көлігімен жолаушылар тасымалдауға қойылатын талаптар...
Қорытынды .......................................................



Жұмыс түрі: Курстық жұмыс
Жұмыс көлемі: 27 бет
Пәні: Соңғы қосылған курстық жұмыстар

-----------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------
https://www.topreferat.com/
КУРСТЫҚ ЖҰМЫСТЫҢ ҚЫСҚАРТЫЛҒАН МӘТІНІ

Мазмұны
Кіріспе
І Теориялық бөлім
Маршруттың мінездемесі...............................................
Жылжымалы құрам түрін тандау..................................
ІІ Ұйымдастыру бөлімі
2.1 Маршруттың техника- пайдалану көрсеткіштерін есептеу............
2.2 Өндірістік бағдарламаны есептеу..............................
2.3 Автобустар қозғалысының кестесі............................
2.4 Маршрут паспортын құру........................................
ІІІ Автомобиль көлігімен жолаушылар тасымалдауға қойылатын талаптар...
Қорытынды .......................................................
Кіріспе
Менің курстық жобам жолаушыларды маршруттық жүйемен тасымалдау. Жолаушыларды маршрутпен
1.Кіргенде және шыққанда ыңғайлылық
2.Салонның жылытылуы мен желдетілуі
3.Шу мен түтіндеудін болмауы
4.Қозғалыстың жоғарғы жылдамдығы
5.Қозғалыс қауіпсіздігі т.б
Автобустық тасымалдау түрлері 7-ге бөлінеді:
1.Қалалық автобустық тасымалдар;
2.Қала маңы;
3.Ауылдық;
4.Қалааралық;
5.Халықаралық;
6.Экскурсиялық,туристік;
7.Арнайы және бірреттік:
Қалалық маршруттар жергілікті органдарымен келісім бойынша ашылады.Комиссия құрамына жол
Маршруттық жүйе дегеніміз-қала, аудан, облыс, республика территориясындағы жалпы
Автобустық тасымалдар өлшемі және бағыты бойынша белгіленген немесе анықталған
1.1 Маршруттың мінездемесі
Маршрут – бастапқы және соңғы пункттері бар жүру жолы.
Қала территориясында орналасуы сипаты бойынша маршруттар диаметрлік, радиалдық, тангенциалдық,
Пайдалану шарттарына және қозғалыс сипатына байланысты маршруттарды жай, қысқартылған,
Жай маршрутта автобустар барлық тоқтау аялдамаларына тоқтауға міндетті.
Қысқартылған маршрут жай маршруттың жолаушы ағыны жоғары болатын
Қозғалыстың жедел режимінде автобустар тек алдын – ала бекітілген
Экспресс автобустық маршрутта автобус қозғалысы соңғы пункттер арасында тіке
Автобустық маршруттарды бекіту – тасжолды, қозғалыс бағытын, соңғы пункттері
–мұқият әрі қажетті техникалы-экономикалық негізделіп жүргізілуі тиіс, өйткені
қауіпсіздігі мен ыңғайлылығы, қозғалыс жылдамдығы мен қауіпсіздігі, автобус бригадаларының
Автобустар қозғалысының бағытын, сондай-ақ маршруттың соңғы және аралық пункттерін
Автобустық маршруттардың соңғы пункттері етіп жолаушылар ағымы үлкен болатын
Тұрақты жолаушы ағыны бар жаппай жолаушы жиналатын қалалық басты
Автобустық маршрут жүйесі жолаушылар жүрісінің негізгі бағыттарына сәйкес келіп,
Автобустық маршруттарды жол қабатының көшелердің жалпақтығы мен көлденең
Қалалық бағыттағы автобустық маршруттар өзара және өзге де көлік
Автобустық маршруттың ұзақтығын қаланың көлемі мен жоспарына сәйкес бекітеді.
Берілген курстық жобада Чернышевский, Дәріхана, Филармония, Ғ.Ибатов аялдамалары арқылы
Кесте 1 - Аралықтар
Аралық аялдамалар Ұзындығы, км.
Чернышевский-Дәріхана 1
Дәріхана-Дүкен 1
Дүкен -26мектеп 1,5
26мектеп- Мәдениет үйі 1
Мәдениет үйі -Тұрғын қалашық 1
Тұрғын қалашық -Филармония 0,7
Филармония- Самал 4
Самал- Жастар 3
Жастар- Ардагерлер үйі 2,5
Ардагерлер үйі- Жанар 1,6
Жанар-Ғ. Ибатов 2,3
Ғ.Ибатов-Қазпошта 1,3
Технологиялық есеп үшін керек берілгендер болып табылады:
Автобустарды линияға шығару коэффициенті 0,83
Жылдағы жұмыс күндері 365
Нольдік жүрістің уақыты, 0,78
Сыйымдылық коэффициенті
Маршурттың ұзындығы, 33 км
Бір рейстегі автобустың қозғалыс уақыты, 75мин
Нарядтағы уақыт, 16сағ
Аралық пунктерде тұру уақыты, 4 мин
Түскі үзіліс уақыты, 45 мин
Соңғы пунктерде тұру уақыты, 7 мин
Техникалық жылдамдық, 20,7 км/сағ
Жолаушының жүруінің орташа ұзақтығы,15 км
Тәуліктік тасымал көлемі, 286 жолаушы
Бір учаскідегі жолаушылар ағынының ең көп саны, жолаушы 20
Маршруттың сыйымдылығы, 25 жолаушы
1.2 Жылжымалы құрам түрін тандау
Жолаушылар тасымалдау әр түрлі сыйымдылықтағы автобустармен жүргізіледі. Маршурттағы жолаушылар
Белгілі бір маршуртқа қажетті сыйымдылықты автобусты таңдау кезінде мына
- бір бағыттағы қарбалас қарбалас уақыт кезінде аса көп
- тәулік сағаттары бойынша және маршурт учаскілері бойынша жолаушылар
-күндізгі мезгілдегі қарбалас уақытта, кешкі мезгілде автобустардың арасындағы
- жол шарттарымен;
- жолаушыларға берілетін орындар санын;
- көшелердің өткізу қабілетін;
- маршурттағы автобустардың тасымалдау қабілетін;
- тасымалдың өзіндік құнын.
Қалалық 22 маршрутында (Тұрғынқалашық-Сапар автовокзалы) қолданылады.
Маркасы Hyundai County Габариттері,мм
Шығарылған жылы 1992-1998 Ұзындығы 18000
Массасы,т 18,1 Ені 2970
Макс.жылдамдығы,
Км/сағ 60 Биіктігі 3 355
сыйымдылығы Отыратын орын саны
16
Толық сыйымдылығы 110
ІІ Ұйымдастыру бөлімі
2.1 Маршруттың техника- пайдалану көрсеткіштерін есептеу.
1.Маршурттағы уақыт, сағ.
, (3.1)
мұнда, - нарядтағы уақыт, сағ;
- нольдік жүріс, сағ.
2.Рейстегі уақыт, сағ.
, (3.2)
мұнда, - қозғалыс уақыты;
- рейстегі барлық тоқтау пунктеріндегі автобустың тұру уақыты, сағ.
3. Айналым уақыты, сағ.
, (3.3)
мұнда, -соңғы пунктерде тұру уақыты, сағ.
4. Айналым саны
, (3.4)
5. Рейс саны
(3.5)
6. Маршурттағы түзетілген уақыт, сағ.
, (3.6)
7. Нарядтағы түзетілген уақыт, сағ.
, (3.7)
8. Ауысу коэффициенті
, (3.8)
мұнда - жолаушы жүрісінің орташа ұзақтығы,
- маршурт ұзындығы.
9. Техникалық жылдамдық, км/сағ
, (3.9)
10.Бағыттың жылдамдығы, км/сағ
, (3.10)
11. Бір айналымдағы пайдалану жылдамдығы, км/сағ.
, (3.11)
12. Нольдік жүріс, км
, (3.12)
13.Бір күндегі маршурттағы жолаушылармен бірге жүрген жүріс,км.
, (3.13)
14.Орташа тәуліктік , км.
, (3.14)
15.Бір жұмыс күні үшін жүрістегі пайдалану коэффициенті
, (3.15)
16. Бір жұмыс күні үшін пайдалану жылдамдығы , км/сағ
, (3.16)
17. Рейстегі автобус өнімділігі, жолаушы
, (3.17)
мұнда, - толу коэффициенті
q – номиналды сыйымдылық, жолаушы.
18.Бір рейстегі автобустың өнімділігі, жолаушы *км.
(3.18)
19.Бір жұмыс күні үшін автобустың өнімділігі, жолаушы
(3.19)
20. Бір жұмыс күні үшін автобустың өнімділігі,
жолаушы/ км.
(3.20)
21. Маршуртқа қажетті автобустар саны.
(3.21)
мұнда - тасымалдың тәуліктік көлемі, жолаушы.
22.Қарбалас уақыттағы қажетті автобустар саны
(3.22)
мұнда - максимальный пассажиропоток в час
23. Автобустар қозғалысының жиілігі, авт/сағ.
(3.23)
24. Автобустар қозғалысының интервалы, мин.
(3.24)
Маршруттың техника- пайдалану көрсеткіштерін есептеулері 2 кестеде көрсетілген.
Кесте 2 -
Есептеу формуласы Өлшем бірлігі Есептеулер
, Сағ. 16,5-0,25=16,25
, Сағ. 1,5+1,71=3,21
Сағ. 3,21+0,2=3,41
,
16,25/3,41=4,8
2*4,8=9,6
, Сағ. 3,41*4,8=16,4
, Сағ. 16,4+0,25=16,65
,
31/15,5=2
, Км/ Сағ. 31/1,5=20,7
, Км/ Сағ. 2*31/3,21=19,3
, Км/ Сағ. 62/3,41=18,2
, Км. 0,25*20,7=5,175=5,2
, Км. 31*9,6=297,6
Км. 297,6+5,2=302,8
297,6/302,8=0,91
, Км/ Сағ. 302,8/16,65=18,2
, Жол. 16*0,64*2=20,48
Жол*км 20,5*15,5=317,75
Жол. 20,5*9,6=196,8
Жол *км 317,75*9,6=3050,4
Авт. 3542,4/196,8=18
Авт. 3600*3,41/16=767,25
Авт.*сағ. 18/3,41=5,3
Мин. 3,41*60/18=11,4
2.2 Өндірістік бағдарламаны есептеу
Өндірістік бағдарламаны есептеуді келесі көрсеткіштер бойынша жүргіземіз.
25.Автобустардың тізімдік саны, авт.
(3.25)
мұнда - автобустарды линияға шығару коэффициенті.
26.Автокөлік мекемесіндегі автокөлік күндер
(3.26)
мұнда, -күнтізбелік күндер саны.
27. Пайдаланудағы автокөлік күндер (автокүн)
(3.27)
28. Период үшін маршрут үшін рейс саны
(3.28)
29. Пайдаланудағы автомобиль- сағ,сағ..
(3.29)
30. Маршурттағы автомобиль- сағ.,сағ.
(3.30)
31. Периодтағы автобус жүріс, км.
(3.31)
32. Периодтағы жолаушылармен бірге жүрілген жүріс, км.
(3.32)
33.Периодтағы тасымал көлемі, жолаушы
(3.33)
34.Периодтағы маршурт үшін жолаушылар ағыны, жолаушы*км.
(3.34)
35.Жолаушының жүрісінің орташа ұзақтығы, км.
(3.35)
Өндірістік бағдарламаның есебі 3 кестеде көрсетілген.
Кесте 3 - Өндірістік бағдарламаны есептеу
Есептеу формуласы Өлшем бірлігі Есептеулер
Авт. 18/1=18
Авт. күн 18*30=540
Авт. күн 18*30=540
9,6*540=5184
Авт. сағ. 16,65*540=8991
Авт. сағ. 16,4*540=8856
Км. 302,8*540=163512
Км. 297,6*540=160704
жол. 196,8*540=106272
жол.*км. 3050,4*540=1647216
Км. 1647216/106272=15,5
2.3 Автобустар қозғалысының кестесі.
Маршруттар бойынша автобустар қозғалысы қатаң бекітілген кестеге сәйкес
Қозғалыс кестесі – пайдалану бөлімінің басты құжаты. Бұл кестеде
Автобустар қозғалысының кестесі маршруттық кестесінің негізі болып табылады.Маршруттық
Кесте 4
Шығу №
Қозғалыстың басталу пункті АКМ-нен шығу уақыты Нольдік жүріс ,
келу кету келу кету
1 Чернышевский 6:00 10 6:00 6:22 7:34 7:46
2 Чернышевский 6:24 10 6:34 6:46 7:58 8:10
3 Чернышевский 6:48 10 6:58 7:10 8:22 8:34
4 Чернышевский 7:12 10 7:22 7:34 8:46 8:58
5 Чернышевский 7:36 10 7:46 7:58 9:10 9:22
6 Чернышевский 8:00 10 8:10 8:22 9:34 9:46
А – бастапқы пункт
Кесте 5 – Маршруттың жұмыс кестесі
Тоқтау
пунктінің
аты Айналым
1 2 3 4
к к к к к к к к
Чернышевский 6:20 6:32 - 10:05 - 12:53 - 15:41
Дәріхана 7:12 7:12,5 10:45 10:45,5 13:33,5 13:33,5 16:21 16:21,5
Дүкен 7:27,5 7:28,5 11:00,5 11:01,5 13:48,5 13:49,5 16:36,5 16:37,5
26мектеп 7:30,5 7:31,5 11:03,5 11:04,5 13:51,5 13:52,5 16:39,5 16:40,5
Мәдениет үйі 7:34,5 7:35,5 11,07,5 11:08,5 13:55,5 13:56,5 16:43,5
Тұрғынқалашық 7:37,5 7:38,5 11:10,5 11:11,5 13:58,5 13:59,5 16:46,5 16:47,5
Филармония 7:41,5 7:42 11:14,5 11:15 14:02,5 14:3 16:50,5 16:51
Самал 7:44 - 11:17 - 14:05 - 16:53 -
Жастар - 7:56 - 11:29 - 14:17 - 17:05
Ардагерлер үйі 7:58 7:58,5 11:31 11:31,5 14:19 14:19,5 17:07
Жанар 8:01,5 8:02,5 11:34,5 11:35,5 14:22,5 14:23,5 17:10,5 17:11,5
Ғ.Ибатов 8:04,5 8:05,5 11:37,5 11:38,5 14:25,5 14:26,5 17:13,5 17:14,5
Әлия 8:08,5 8:09,5 11:41,5 11:42,5 14:29,5 14:30,5 17:17,5 17:18,5
Т.Ж басқармасы 8:11,5 8:12,5 11:44,5 11:45,5 14:31,5 14:33,5 17:20,5
8мөлтек ауданы 8:27,5 8:28 12:00,5 12:01 14:47,5 14:49 17:36,5
АКМ-нен шығу уақыты: 6:30
Түскі үзіліс уақыты:
1 кезек 9:14 – 9:52
АКМ-не келу уақыты: 22:00
2 кезек 18:33 – 19:08
2.4 Маршрут паспорты.
Маршрут паспорты – маршрут туралы толық мәлімет жазылатын құжат.Маршрут
Маршрут паспортында маршрут өтетін елдімекенннің барлық көшелерінің толық атауы
Маршрут бойынша жолаушылардың жол ақысы есептелінеді Пригород-Т/Ж вокзалы.
Тарифтік кесте бойынша пункттер арасындағы сәйкестіктерімен катар маршрут паспортында
Паспортта міндетті түрде маршруттың ашылңған күні,автобус жол қозғалысының басталуы
Маршрут паспортында төмендегі мәліметтер өзгеріп тұрады(жылына бір рет)
- маршруттың номері;
-атауы(маршруттың соңғы пункттері аты көрсетіледі);
-паспортты жасаған күні,паспортқа өзгеріс енгізілген күні;
-маршруттың ұзындығы әр бағытқа қозғалғаны маршруттың жұмыс уақыты;
-маршруттың уақыты маршрут қозғалысының ашылған себебі жол ақысының тарифінің
-маршрут өтетін жолдың схемасы көшелердің атымен көрсетілген;
-маршруттағы жеке аялдама пункттерінің ара қашықтығының кестесі;
-аялдама пунктіндегі павилондардың жағдайы туралы мәліметтер;
-маршрут жұмысының жылдық есеп көрсеткіші;
-маршруттың таңертеңгі ашылу,кешкі жабылу уақыты,маршруттың орташа қозғалу интервалы.
№ 22 бағыттың паспорты:
1 Маршруттың номері 22
2 Атауы Тұрғынқалашық-Сапар автовокзалы
3 Маршруттың ұзындығы,маршруттың жұмыс уақыты 33
5 Жол ақысының тарифі 55 теңге
6 Маршрут өтетін жолдың схемасы көшелердің атымен көрсетілген
7 Маршруттағы жеке аялдама пункттерінің ара қашықтығының кестесі
8 Аялдама пунктіндегі павилондардың жағдайы туралы мәліметтер Гүлдер, азық-түлік
10 Маршруттың таңертеңгі ашылу, кешкі жабылу уақыты, маршруттың орташа
Интервалы 11 мин
ІІІ Автомобиль көлігімен жолаушылар тасымалдауға қойылатын талаптар
Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала маңындағы
1. Жалпы ережелер
1. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала маңындағы
2. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қала маңындағы тұрақты тасымалдауды
Бұл ретте елді мекендер арасындағы қала маңындағы қатынастарда келе
3. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
қамтамасыз ететіндей етіп құрылады.
4. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) тұрақты тасымалдаудың
2. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
тасымалдаудың қызмет көрсету режимдерi
5. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
1) кемінде екі жолаушы есігі бар қалалық автобустармен, шағын
2) кемінде екі жолаушы есігі бар қалалық автобустармен және
6. Халыққа қызмет көрсету ерекшелігіне сәйкес жолаушылар мен багажды
1) тәуліктің барлық белгіленген кезеңі және аптаның барлық күндері
2) белгілі бір күндерде немесе тәуліктің кезеңдерінде қолданылатын (демалыс,
3) алдын ала белгіленген уақыт аралығы ішінде қолданылатын (саяжай
4) қысқа уақытқа қолданылатын (әдеттегі режимде қызмет көрсетуге кедергі
3. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
тасымалдауды жүзеге асыру тәртібi
7. Жолаушыларды автокөлік құралына отырғызу және түсіру мынадай дәйектілікпен
1) шағын автобустарда алдымен жолаушыларды түсіру, одан кейін отырғызу
2) екі есігі бар автобустарда жолаушыларды түсіру - екі
3) үш және одан артық есігі бар автобустарда жолаушыларды
8. Кезектен тыс отырғызу, сондай-ақ алдыңғы есік арқылы отырғызу
9. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық және қала маңындағы
10. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) тұрақты тасымалдау
11. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
1) автобустан, шағын автобустан ол толық тоқтағанға дейін немесе
2) автобустың есіктерінің ашылуы мен жабылуына кедергі жасауға;
3) жүргізушіні автокөлік құралының қозғалысы кезінде әңгімемен алаңдатуға;
4) автобустың, шағын автобустың салонының ішкі жабдығы мен жарағын
5) темекі тартуға, қоқсытуға, спирт ішімдіктерін ішуге;
6) от қауіпті, жарылғыш, улағыш, жеңіл тұтанатын, улы, өткір
12. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
1) автобустарда тұрып және отырып, олардың толық паспорттық сыйымдылығынан
2) шағын автобустарда отырып қана, отыратын орындар санынан аспайтын
4. Қол жүгі мен багажды алып жүру
13. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
14. Осы Қағиданың 192-тармағында көрсетілген өлшемдерден асатын қол
15. Қол жүгінің орамасы мен тасымалдануы басқа жолаушыларға және
16. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) және қала
17. Иттер автобустарда топталу алаңшаларында ғана тұмылдырықпен және қарғы
18. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қала маңындағы тұрақты тасымалдауын,
19. Жолаушыға тасымалдауға қабылданған багажына қалалық (ауылдық) қатынаста –
20. Багажды тасымалдауға тапсыру кезінде жолаушы белгіленген алымды төлеу
5. Қалалық (ауылдық) және қала маңындағы қатынастағы
жол жүру және багажды алып жүру төлемi
21. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қалалық (ауылдық) тұрақты тасымалдаудың
22. Қалалық (ауылдық) қатынастағы қолма-қол ақшаға жол жүру, белгіленген
1) сериясы мен нөмірі;
2) қатынас түрі;
3) елді мекеннің атауы;
4) жүру құны;
5) билеттің шығарылған жылы бар бір жолғы бақылау билетін
23. Электрондық байланыссыз картасы арқылы жүру төлемін жасау фактісі
24. Бір жолғы бақылау билеті бір маршруттағы, жолаушы жүріп
25. Техникалық себептер бойынша автобус, шағын автобус маршрут бойынша
26. Жолаушылар мен багажды автомобильмен қала маңындағы тұрақты тасымалдаудың
27. Қала маңындағы қатынаста жол жүру төлемінің айғағы, жолаушыға
1) билеттің сериясы мен нөмірі;
2) жөнелту және бару пункттері;
3) төленген жол жүру құны;
4) жол жүру күні мен уақыты бар жол жүру
28. Багажды алып жүру төлемінің айғағы жолаушыға мынадай ақпаратты:
1) түбіртектің нөмірі;
2) жөнелту және бару пункттері;
3) багаж орындарының саны;
4) багаждың құндылығы (жолаушы оны жариялаған жағдайда);
5) төленген багаж алып жүру құны;
6) жол жүру күні мен уақыты бар багаж түбіртегін
29. Ұзақ пайдаланудағы жол жүру билеттерін сатуды алдын ала,
Жеңілдікті көп реттік жол жүру билеттерін сату сатып алушының
30. Қалалық (ауылдық) қатынастағы сапарларға арналған ұзақ пайдаланудағы жол
31. Ұзақ пайдаланудағы жол жүру билеттерінің қолданылуы белгіленген нормадан
32. Ұзақ пайдаланудағы жол жүру билеті бар жолаушы оны
33. Егер жолаушы жеңілдікті ұзақ пайдаланудағы жол жүру билетін
Қорытынды
Мен бұл курстық жобада көп нәрсені үйреніп білдім тоқталып
1.Автобусты линияға шығару коэффициенті
2.Жылдағы жұмыс күндері
3.Нольдік жүрістің уақыты
4.Толтыру, сыйымдылық коэффициенті
5.Маршруттың ұзындығы
6.Бір рейстегі автобустың қозғалыс уақыты
7.Нарядтағы уақыт
8.Аралық пункттерде тұру уақыты
9.Түскі үзіліс уақыты
10.Соңғы пункттерде тұру уақыты
11.Техникалық жылдамдығы
12.Жолаушының жүруінің орташа ұзақтығы
13.Тәуліктік тасымал көлемі
14.Бір учаскідегі жолаушылар ағынының ең
15.Автобус сыйымдылығы
Мен бұл жобада жолаушылар ағыны жолаушылар
Жолаушылар ағыны дегеніміз- белгілі бір
Жолаушылар алмасу дегеніміз - маршруттардың тоқтау
Қалаішілік бағыттардағы автобустардағы жолақы төлеу
1.Кондукторлық қызмет көрсету
2.Кондукторсыз қызмет көрсету
3.Автоматтандырылған қызмет көрсету
Жолаушылар ағының зерттеу 6 топқа
1.Талонды әдіс автобусқа кірген әрбір жолаушыларға
2.Билеттік әдіс кондуктордың билет сатуына, мәліметтеріне
3.Анкеталық әдіс арнайы анкеталарды тұрғындар
4.Көз мөлшері әдісі негізгі автобустың
5.Кестелік
6.Сауалнамалық кестелік
Мен бұл маршрутты бақылап зерттегенде
Маршрутты басқарғанда шылым шегуге;
Ішімдік ішіп маршрутты басқаруға;
Телефонмен сөйлесуге;
Жолаушыларға дөрекі сөйлеуге;
Итеріп түсіруге,жұлқылап мінгізуге;
7
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09.ТЖ
10
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
5
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
8
АТК 831 тез топ
беттер
әдеб
КЖ 1202000.12.000.09.ТЖ
9
Бет
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
4
Бет
Ұйымдастыру бөлімі
Болтенко Г.П
Бекіткен
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
12
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09.ТЖ
13
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
15
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
14
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
КЖ 1202000.12.000.09.ТЖ
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
17
Бет
Күні
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
16
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
Бет
Өзг.
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
18
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
19
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
29
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09.ТЖ
30
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
АТК 831 тез топ
беттер
Лит.
Теориялық бөлім
Болтенко Г.П
Бекіткен
Н..Бақылау
Сартабанова
Пікірі
Сартабанова
Тексерген
Ембергенова
Орындаған Орындаанған
КЖ1202000.12.000.09..ТЖ
6
бет
Күні
ққолы
№ Құжат
Бет
Өлш
Н..Бақылау
Сартабанова
Пікірі
Сартабанова
Тексерген
Ембергенова
Орындаған Орындаанған
КЖ1202000.12.000.09..ТЖ
11
бет
Күні
ққолы
№ Құжат
Бет
Өлш
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
20
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
АТК 831 тез топ
беттер
әдеб
Теориялық бөлім
Болтенко Г.П
Бекіткен
Н..Бақылау
Сартабанова
Пікірі
Сартабанова
Тексерген
Ембергенова
Орындаған Орындаанған
КЖ1202000.12.000.09..ТЖ
21
бет
Күні
ққолы
№ Құжат
Бет
Өлш
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
22
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
23
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
24
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
25
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
28
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
26
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.
КЖ 1202000.12.000.09. ТЖ
27
Бет
Күні
Қолы
№ құжат.
Бет
Өзг.






18 қараша 2017ж.
2008-2017 topreferat.com - Қазақша рефераттар, курстық, дипломдық жұмыстар

^